HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Sektörümüzde uzun yılların verdiği tecrübe ile alanımızın en iyi, en kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat firması olarak adımızı duyurmuş olarak ilerliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınıza aynı değeri ve önemi vererek hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimize teknolojiyi de katarak alanımızdaki yenilikleri takip ederek ilerliyor ve rakipleri tarafından takip edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.  Firmamız çalışanları işinde bilinçli, eğitimli, sertifikalı teknik kadrodan oluşmaktadır.  Büro, ofis, evden eve, fuar, mekanik eşya, fabrika, okul, hastane gibi birçok nakliyat işlerinde daima teknik profesyonel elemanlarla çalışıyor ve sigortalı hizmet sunuyoruz.

Her türlü nakliyat işimizi yaparken yüksek katlardan taşınması gereken eşyalarınızı asansörlü nakliyat aracımızla gerçekleştiriyor ve elden kayma, düşme, kırılma gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Nakliyat işindeki kuralları ve yasayı aynen uygulayarak, siz değerli müşterilerimizin hakları doğrultusunda hareket ediyoruz. Eşyaları ve malzemeleri paketleme, taşıma, teslim etme, aletleri ve cihazları sökme ve kurma gibi hizmetleri sunarken, firmamız kalite standartları doğrultusunda hareket eder.

Çalışmaktan asla yorulmayan kadromuz sayesinde yılın her türlü mevsiminde ve olumsuz hava koşullarına rağmen nakliyat işimizi kaliteli olarak yapıyoruz. Alanımızda adımızdan kalite ile bahsedilen kurumsal bir firma olarak, şehir içi nakliyat işinizde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Firma olarak müşteri potansiyelimizin artmasına önem verdiğimizden yapılan bütün işlerimiz de müşterilerimizin beklentilerini ve önerilerini dikkate alarak ilerliyoruz.